فیس بوک جی لیان جی  لینکدین جی لیان جی  اینستاگرام جی لیان جی  تلگرام جی لیان جی  آپارات جی لیان جی

 021-22658190-2 | info@jlianj.com

  • گلخانه سازی جی لیان جی

    گلخانه‌ای به وسعت ایران
    با تیم متخصص گلخانه جی لیان جی، خورشید همراه توست.

  • واحد طراحی گلخانه
  • طراحی گلخانه
  • پوشش پلی کربنات گلخانه
  • راه اندازی گلخانه

گلخانه

با توجه به افزایش جمعیت جهان و نیاز بیشتر به مواد غذایی و محصولات کشاورزی و همچنین با توجه به کاهش منابع آبی و خاکی مناسب برای کشاورزی، کشت‌های گلخانه‌ای اهمیت ویژه‌ای در این خصوص پیدا کرده اند زیرا علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب، در واحد سطح نیز تولید بسیار بیشتری خواهیم داشت.

گلخانه سازی

شرکت جی لیان جی با اتکا به توانایی فنی و نیروی متخصص خود، اقدام به راه اندازی یک واحد گلخانه سازی مدرن نموده که به صورت کامل توانائی تولید سازه‌های مدرن گلخانه‌ای را دارا می‌باشد. واحد گلخانه شرکت جی لیان جی شامل بخش‌های: طراحی، قطعه سازی، تولید پوشش، اجرا، R & D و بخش بازرگانی می‌باشد. که در تمامی بخش‌ها از متخصصین جوان، خلق و مجرب استفاده شده است. این واحد توانایی اجرای پروژه‌های گلخانه‌ای به صورت EPC را دارا می‌باشد.

جی لیان جی رتبه یک پیمانکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی
گلخانه آموزشی

گلخانه آموزشی

گلخانه آموزشی برای آموزش دانشجویان و کار آموزان طراحی و ساخته می‌شوند، گلخانه تفریحی بیشتر برای نگهداری درختچه‌های زینتی و یا گلدان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گلخانه تحقیقاتی

گلخانه تحقیقاتی

این گلخانه ها معمولا جهت تحقیق و اصلاح ساختار ژنتیکی، کشت بافت، تاثیر پارامترهای دما، نور، CO² ،رطوبت، تهویه به رشد و نمو، بررسی انواع آلودگی‌های میکروبی، ویروسی، قارچی و آفات و بیماری‌ها در گل و گیاه ساخته می‌شوند.

گلخانه تجاری

گلخانه تجاری

تولید محصولی در خارج از فصل، کاهش هزینه تولید نسبت به کشت در فضای باز، استفاده بهینه از نهادهای کشاورزی همچون آب، بذر، کود، سموم، استفاده از روش کشت هیدروپونیک، کنترل بیماری‌ها، آفات، آلودگی‌های احتمالی، اشتغال‌زایی، استفاده از زمین‌هایی که ممکن است کشت باز در آن‌ها امکان پذیر نباشد.

مراحل ساخت گلخانه

مراحل ساخت گلخانه

گلخانه محيط كشتی است كه در آن تغييرات دما، رطوبت ، نور و ... در محدوده مورد نياز گياه كنترل مي شود تا محصولی مناسب از لحاظ كمي و كيفي توليد گردد. کشت گلخانه ای به عنوان یک روش کاربردی با بازده بالا در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه کشاورزان قرار گرفته است.
برای بررسی سازه های گلخانه باید به این نکته دقت داشته باشیم که گلخانه یک واحد تولیدی و تجاري، علمی و صنعتی است و نباید به چشم یک واحد کشاورزی سنتی به آن نگاه گرد.
جهت سرمایه گذاري در هر کار و صنعت تجاري، انجام مطالعات اقتصادي و فنی و داشتن تجارب علمی و فنیبرای موفقیت در آن کسب و کارامری اجتناب ناپذیر است و یا اگر تخصص و تجربه و علم در صنعتی نداریم ( علی الخصوص صنعت گلخانه ) میبایست حتما از شرکتهای فعال و متخصص کمک گرفت تا اولا ریسک شکست را پایین آورد و ثانیا تولید در واحد سطح را افزایش داد.

برای ارتباط با کارشناسان واحد گلخانه سازی شرکت جی لیان جی می‌توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید.

جی لیان جی

تولید کننده پلی کربنات

شرکت جی لیان جی بزرگترین تولید کننده ورق‌های پلی کربنات در ایران می‌باشد.

تهران، خیابان ولیعصر، روبروی پارک ملت، نبش خیابان انصاری، برج ملت، طبقه سوم، واحد ۵

تلفن: ۰۲۱۷۴۶۱۶
۰۲۱۲۲۶۵۸۱۹۰-۲

تلفن کارخانه ۰۷۷۳۳۴۵۰۳۰۱


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد شرکت جی لیان جی محفوظ می‌باشد.
طراحی وب